Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0