Movies
Ratings
102
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0