Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0