Movies
Ratings
421
F1: The MovieRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.5