Movies
Ratings
94
JumperRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
AliensRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
HancockRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5