Movies
Ratings
358
Fight ClubRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0