Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FlubberRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5