Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
My Neighbors the YamadasRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.0
Tinker BellRated ★ 1.0
Go Go 70'sRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 0.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.0
Honokaa BoyRated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 1.5