Series
Ratings
53
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0