Movies
Ratings
185
HereticRated ★ 2.5
Under the Amalfi SunRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The Addams Family 2Rated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
An Eternity of You and MeRated ★ 3.5