Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
FrankRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0