Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0
Go AheadRated ★ 4.5
Back to SeventeenRated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0- Vampire KnightRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Special ARated ★ 4.5
ItaKissRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0