Series
Ratings
21
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0