Movies
Ratings
310
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
DecibelRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0