Series
Ratings
58
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- 豆腐プロレスRated ★ 2.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 2.0- 마지스카 학교 4Rated ★ 1.5
- CROW'S BLOODRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5