Movies
Ratings
214
Knives OutRated ★ 1.5
LeonRated ★ 2.5
In a HeartbeatRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0