Series
Ratings
110
SherlockRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0