Titles you rated
Toradora!Rated ★ 1.5- Lovely ComplexRated ★ 4.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0