Movies
Ratings
1142
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5