Titles you rated
Witch HuntRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0