Movies
Ratings
20
High School MusicalRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0