Series
Ratings
57
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 2.5
UnorthodoxRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0