Titles you rated
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.0
Pineapple ExpressRated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 5.0
Day of the MummyRated ★ 3.0
The Lazarus EffectRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5