Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0