Titles you rated
- WishRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 1.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5