Titles you rated
ParamedicsRated ★ 5.0- The ArousersRated ★ 5.0
- Deadly AssassinRated ★ 4.0
The Sex TripRated ★ 4.0
As I Lay DyingRated ★ 2.0- SecuestroRated ★ 3.0
- Nice PeopleRated ★ 3.5
Diaz: Don't Clean Up This BloodRated ★ 4.0
Hunting GroundsRated ★ 3.5
Ironclad 2: Battle for BloodRated ★ 3.5
The Tale of GallantryRated ★ 4.0
Until ForeverRated ★ 3.0