Titles you rated
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5