Movies
Ratings
61
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0