Series
Ratings
154
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The 100Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Revenge of OthersRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 2.0