Movies
Ratings
277
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5