Titles you rated
HopeRated ★ 4.0
Killing SeasonRated ★ 2.0
BaitRated ★ 1.5
South BoundRated ★ 2.0
Need for SpeedRated ★ 3.5
MillionsRated ★ 4.0
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 1.5
CongoRated ★ 3.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 2.0
AppleseedRated ★ 3.0
Mr. DeedsRated ★ 3.0
One ChanceRated ★ 4.0
Big BangRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.5
3 Days to KillRated ★ 3.5
Tower HeistRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.5
Scream 3Rated ★ 2.5