Titles you rated
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 1.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 1.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 4.0
The Aquatope on White SandRated ★ 3.0