Movies
Ratings
856
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 1.5