Movies
Ratings
408
ShooterRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Monte CarloRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Matchstick MenRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
What's Your Number?Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 3.0