Titles you rated
Let's EatRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5