Movies
Ratings
924
Ben-HurRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.5
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ManhunterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0