Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5