Movies
Ratings
806
MotherRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
GlassRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 2.5
Penguin HighwayRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
PolarRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Mortal EnginesRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
The BabysitterRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 0.5