Series
Ratings
65
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- 소주 랩소디Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 1.5
Love GenerationRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Love Is BlindRated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 3.5