Titles you rated
The ClientRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0