Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
We Are Your FriendsRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0