Movies
Ratings
220
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5