Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5