Titles you rated
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
DevotionRated ★ 4.0
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica WongsoRated ★ 3.0
Ghislaine Maxwell: Filthy RichRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
AmsterdamRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5- Christopher - A Beautiful Real LifeRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
A Widow's GameRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5