Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Happy AnniversaryRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0