Movies
Ratings
25
The AvengersRated ★ 3.5
Little BoyRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Reservation RoadRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5