Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 1.0
The RevenantRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The Ghost WriterRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
GallipoliRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 3.0