Series
Ratings
50
Good DoctorRated ★ 4.5- Bambino!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0