Movies
Ratings
151
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.5
Doomsday BookRated ★ 1.5
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Johnny EnglishRated ★ 4.5
DreddRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 0.5
Batman ForeverRated ★ 0.5
The TargetRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5