Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0